15 września pod Pomnikiem Ofiar II Wojny Światowej

2011-09-20 11:16

15 września pod Pomnikiem Ofiar II Wojny Światowej na Skwerze Pamięci w Sulejówku odbyły się obchody
72 ROCZNICY PACYFIKACJI MIESZKAŃCÓW Miłosny, Zorzy i Cechówki Sulejówku. Tradycją naszej szkoły jest coroczne obchodzenie tych uroczystości. Podobnie jak w ubiegłych latach, spotkaliśmy się  pod pomnikiem przy stadionie Victorii. Uroczystość rozpoczęła msza święta polowa którą odprawił ksiądz Dziekan Jan Gołębiewski, proboszcz Parafii pw. Maryi Matki Kościoła w Sulejówku. Klasy pierwsze wraz ze swoimi wychowawcami,  p. Dyrektor Teresą Rek oraz władzami samorządowymi i mieszkańcami  oddali hołd mieszkańcom Sulejówka poległych i zamordowanych w latach okupacji Hitlerowskiej w latach 1939 - 1944.

Uczniowie klas pierwszych dumnie reprezentowali Zespół Szkół im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku  niosąc sztandary.

klasa  1a