PERSPEKTYWY 2011 byliśmy tam i my

3-5 marca 2011 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się

XV Miedzynarodowego Salonu Edukacyjnego

PERSPEKTYWY 2011

Ponad 300 wystawców, w tym uczelnie z całej Polski i kilkunastu krajów świata, szkoły językowe, szkoły ponadgimnazjalne i policealne biorą w nim u udział.  Swoja ofertą edukacyjną przedstawiło również nasze liceum   mieliśmy stanowisko na IV piętrze nr 33.

Od samego rana Salon tłumnie odwiedzali uczniowie: zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych - większość z nich przyjechała całymi klasami wraz z nauczycielami. Przy blisko 60 stoiskach liceów ogólnokształcących i ponad 40 stoiskach szkół zawodowych czekali na nich niewiele starsi koledzy.

Nasza szkolę reprezentowali przez te trzy dni uczniowie z klas IA, IIA, IIB, IIID pod opieką nauczycieli B. Jasiony, A. Groszewskiej, B. Nowak, M. Kanadys, W. Kurkus, L. Oszewskiej. Pani dyrektor Teresa Rek była również oczywiście obecna i reprezentowała nas na otwarciu targów.

XV Miedzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2011