Salon Maturzystów Perspektywy 2013 ważne decyzje dla maturzystów

2013-09-12 20:52

W dn.12-13 września 2013 w Auli Głównej Politechniki Warszawskie odbył się Salon Maturzystów Perspektywy 2013.

12 września  mimo deszczowej pogody nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu naszych uczniów z klas III,

którzy pod opieką nauczycieli zjawili się dość liczną grupą by poznać oferty szkół z całej Polski i z zagranicy.

tl_files/zsl/kronika/prespektywy 2013/page.jpg

Salon Maturzystów Perspektywy 2013 jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, przeznaczoną dla uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia.  W programie przewidziane jest  zwiedzanie stoisk, ale także wykłady i porady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dla uczniów i nauczycieli. Uczniowie w jednym miejscu otrzymają komplet informacji na temat matury i wymagań rekrutacyjnych co pozwala im odpowiednio wcześnie zaplanować egzamin maturalny i wybrać właściwe przedmioty dodatkowe.