spotkanie z aktorem Jackiem Lenartowiczem

2013-02-19 13:45

tl_files/zsl/kronika/aktor jacek lenartowicz/0.jpg

Spotkania pod hasłem ?Droga do sukcesu" -   skierowane są do    naszej  młodzież. Mają  na celu realizację spotkań z ludźmi kultury, sportu i polityki -sukcesu, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także odpowiedaja  na pytania uczestników. Spotkanie z cyklu DROGA DO SUKCESU zorganizowane są  przez pedagoga szkolnego  Danutę Pokojską.

18 lutego 2013 roku naszą szkołę  odwiedził znany aktor Jacek Lenartowicz .

galeria zdjęć  spotkanie z aktorem Jackiem Lenartowiczem

W teatrze mogliśmy go zobaczyć  w takich przedstawieniach, jak rock opera "Krzyżacy", "Goło i wesoło", "Alladyn", ?Upiór w operze" i "Ławka rezerwowych".  Jeśli zaś chodzi o role serialowe to nadal występuje w "M jak miłość", ma też za sobą udział np. w "Plebanii", "Na Wspólnej", ?Samym Życiu" , ?Ranczu",  "Lokatorzy" . Poza tym każdy kto zna "Ediego" oraz film "Jan Paweł II",  wie doskonale  o kim mowa...

Fanom sportu znany przede wszystkim jako kapitalny, ringowy anonser. Prowadził w tej roli pojedynki Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka, Dariusza Michalczewskiego, Tomasza Włodarczyka.

Jego głos na pewno każdy zna choćby z  kultowej  bajki Madagaskar - Kowalski.

Tego dnia zobaczyliśmy go zupełnie z innej strony. Nie jako gwiazdę szklanego ekranu, lecz jako jako utalentowanego aktora,  z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Wywiad z Jackiem Lenartowiczem przeprowadzał Sergiusz Królak z klasy 3a  przy współpracy z  osobami z publiczności.

Artysta opowiadał o swoich początkach , o egzaminie do szkoły teatralnej , o pierwszych rolach , i o tej jednej - wymarzonej.  Ponadto, udzielił nam kilku rad na temat naszej przyszłości.

Klasa IIIA