spotkanie z zespołem Full Power Spirit

2015-10-19 19:49

Dnia 12 października 2015 roku nasza szkoła wybrała się do Gimnazjum nr 1 na spotkanie z zespołem Full Power Spirit, który prowadzi akcje ewangelizacyjno - motywacyjno - profilaktyczną o nazwie: ? Znajdź pomysł na siebie" . Skierowana jest ona do uczniów szkół średnich oraz gimnazjów. W trakcie tego spotkania próbowaliśmy stworzyć definicję szeroko pojętego słowa ?szczęście", na które składają się 3 najważniejsze wartości: miłość, szacunek i akceptacja. Mieliśmy okazję wysłuchać kilku utworów tego zespołu, a także beat-boxu w wykonaniu jednego z członków. Usłyszeliśmy prawdziwe historie z ich życia, dostaliśmy kilka życiowych rad. Było to dla Nas z jednej strony rozrywkowe a z drugiej pouczające spotkanie, które bardzo Nam się podobało.

tl_files/zsl/kronika/koncert 2015/page.jpg