udział w wykładach i w zajęciach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

2016-12-01 20:14

28 listopada klasa mundurowa (bezpieczeństwa narodowego) pod opieką p. Magdaleny Lewandowskiej oraz wychowawcy - p. Beaty Ługowskiej miała możliwość doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich z dwóch typów broni tj. karabinka sportowego kbks i Glocka 17 na strzelnicy "Dragon" w Siedlcach. Kolejną atrakcją tego dnia był udział w wykładach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, na które zostaliśmy zaproszeni przez doktora Pawła Szmitkowskiego - Adiunkta w Zakładzie Bezpieczeństwa Państwa i Reagowania Kryzysowego Instytutu Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa. Mieliśmy okazję wysłuchać dwóch wykładów: "Współczesne oblicza przestępczości" oraz "Służby specjalne: mit a rzeczywistość", wygłoszonych przez prof. Brunona Hołysta i dr Roberta Białoskórskiego.

tl_files/zsl/kronika/nowe/strzelanie.jpg