udział w projekcie edukacyjnym "Ziemia Andriollego jakiej nie znamy"

2011-02-04 12:07

ROK ANDRIOLLEGO w 175. rocznicę urodzin Artysty

POD PATRONATEM STAROSTY MIŃSKIEGO

3 lutego 2011 r. godz. 18.00

Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim

Byliśmy  zaproszeni na inaugurację ROKU ANDRIOLLEGO  tzn. zespół redakcyjny gazety międzyszkolnej " co tam w budzie?"

Już od godziny 16.00  pani Pachnik i pani Nowak przygotowywała młodzież na tą uroczystość: sprawdzenie kostiumów, przypomnienie ról i ...wyjazd do Mińska. Gdzie czekał na nas pan Bartnicki.

godz. 18.00  nastąpiło rozpoczęcie uroczystości. Powitanie gości przez organizatorów. Przedstawienie partnerów projektu, okolicznościowe wystąpienie przedstawicieli samorządów.
Zaraz po przemówieniach wystąpiliśmy w przedstawieniu pt. " Śladami Andriollego" w role wcielili się uczniowie liceum i gimnazjum nr 1 oraz pani dyrektor Hanna Semeniuk i pani Krystyna Pachnik. Nad całością  czuwał pan Tadeusz Hankiewicz. Przedstawienie  otrzymało gromkie brawa!

O godz.18.30
odbyły się  wystąpienia krasomówcze  ?Ziemia Mińska ... jakiej nie znamy"
Naszą szkolę reprezentował Maciej Koszewski - laureatów finału Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego dla Dzieci i Młodzieży. Wielkie Brawa dla niego!!
 ok. 20 Ogłoszenie laureatów konkursu plastycznego, fotograficznego, ilustratorskiego i literackiego

Otrzymaliśmy liczne nagrody w projekcie ? Ziemia Andriollego jakiej nie znamy"  więcej informacji już niedługo w gazecie międzyszkolnej "co tam w budzie?"

teraz zapraszamy na relację fotograficzną  mińsk