warsztaty dziennikarskie z Pawłem Pochwałą

2010-03-04 19:10

warsztaty

3 marca klasa IA- dziennikarska  naszego liceum pod opieką pani Krystyny Pachnik, Beaty Nowak oraz klasa dziennikarska z gimnazjum nr 1 w Sulejówku pod opieką nauczycieli odbyła kolejne warsztaty dziennikarskie na zaproszenie Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji. Warsztaty odbywałay się pod hasłem ?sztuka zachowania się przed kamerą". Zajęcia prowadził Paweł Pochwała.

Paweł Pochwała to  reżyser i dziennikarz związany z TVP 1 (ukończonył studia: socjologia, reżyseria na Uniwersytecie  Warszawskim). Od 1993 roku jest gospodarzem piątkowego wydania ?Kawy czy herbaty?", pierwszego magazynu śniadaniowego w polskiej telewizji.

Podzielił się on  z nami swoim doświadczeniem. Jak najlepiej zaprezentować się w trakcie wywiadu telewizyjnego? Jakich zachowań unikać przed kamerą? W jaki sposób wzmacniać nasz wizerunek w kontaktach z dziennikarzami telewizyjnymi? Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze a nasze koleżanki Angelika Całun oraz Marita Cieślińska zdobywały nowe doświadczenia dziennikarskie przed fachowym okiem prezentera.

foto z warsztatów warsztaty dziennikarskie z Pawłem Pochwałą