XIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny - byliśmy tam i my

2010-03-04 15:50

salon

XIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny "Perspektywy"

w dniach 4-6 marca br. już po raz trzynasty PERSPEKTYWY zorganizowały  Międzynarodowy Salon Edukacyjny   Perspektywy, w tym: Prezentacje Liceów i Techników z Warszawy i Mazowsza oraz Salon Szkół Wyższych z Polski i zagranicy. Impreza odbyła się, w Pałacu Kultury i Nauki Warszawie, Pl. Defilad 1.

Byliśmy tam i MY... klasa IIIE razem z wychowawcą panią Beatą Nowak. Odwiedziliśmy XIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2010 w Pałacu Kultury i Nauki już pierwszego dnia. Nawet  w epoce internetowej rekrutacji, taki kontakt jest bezcenny.

Około 100 uczelni krajowychi ponad 30 zagranicznych prezentowały swoja ofertę kształcenia potencjalnym studentom.

nasza fotorelacja XIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny-bliśmy tam i my

Podczas Salonu uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, rodzice oraz nauczyciele mogli uzyskać informacje o ofercie szkół wyższych oraz wymaganiach rekrutacyjnych w roku akademickim 2010/2011, ułatwiające uczniom podjęcie decyzji w wyborze właściwej uczelni.

W salonie szkół wyższych brały udział: uczelnie akademickie i zawodowe  z Warszawy, Kielc, Katowic, Dęblina, Łodzi, Gdańska , Rzeszowa.

Nie zabrakło także Uczelni Zagranicznych Study abroad z Australii, Kanady , Niemiec , Francji, Japonii, Włoch, USA

Podsumowując Salon Edukacyjny był  dla wszystkich, którzy uważają, że dobre wykształcenie to podstawa sukcesu.