Co nowego w szkole?
          • Wycieczka do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego im. ppłk pil. Jana Zumbacha
          • 26.02.2020
          • Dnia 4 lutego 2020 roku uczniowie klas mundurowych 1B, 1F, 2C, 2B i 3B LO w Sulejówku  pojechali na wycieczkę do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego im. ppłk pil. Jana Zumbacha. Starszy podoficer dowództwa bazy st. chor. szt. Tomasz Gackowski - jako nasz przewodnik - pokazał uczniom wszelkie tajniki, które kryje w sobie wojskowa baza lotnicza zlokalizowana ok. 6 km na wschód do Mińska Mazowieckiego, począwszy od jej tradycji i historii a skończywszy na pokazie sprzętu wojskowego. Uczniowie zwiedzili Salę Tradycji 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego, gdzie mogli poznać jej historię powstania i patrona. Został zaprezentowany sprzęt wojskowy -  samoloty bojowe MiG-29, a także sprzęt wojskowej straży pożarnej. Uczniowie zwiedzili również pas startowy lotniska oraz dowiedzieli się jak wygląda i na czym polega praca sokolnika na lotnisku.Liczymy na dalszą współpracę z 23. Bazą Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim.

• Zajęcia z zakresu pierwszej pomocy
          • 25.02.2020
          • 11 stycznia uczniowie w ramach wolontariatu zorganizowali w naszej szkole zajęcia z zakresu pierwszej pomocy oraz ćwiczenia musztry dla dzieciaków ze świetlicy socjoterapeutycznej „ Mały Książę” z Warszawskiej Pragi. Podopieczni świetlicy oraz ich wychowawcy aktywnie uczestniczyli w ćwiczeniach a najmłodsi z nich zaskoczyli wszystkich swoją wiedzą. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania, świetnie poradzili sobie z przeprowadzeniem zajęć i rozbudzeniem zainteresowania wśród zgromadzonych. Wszyscy świetnie się bawili – liczymy na owocną dalszą współpracę

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
          • 21.02.2020
          • WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

12 stycznia uczniowie:

Natalia Więckowska

Michał Zgnilec

Mateusz Aleksandrowicz

Natalia Szuba

Daria Piotrkowska

Żenia Cyngalowa

Iza Niemczura

Arek Czechowski

godnie reprezentowali naszą szkołę jako wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczestnicząc w zbiórce na terenie Sulejówka.